top of page
  • תמונת הסופר/תאביטל רפופורט

המגזין החודשי - אוקטובר 2015

עודכן: 7 ביולי 2018


חברינו היקרים,

עם פתיחת שנת הלימודים האקדמית באוקטובר, אני שמחה לשלוח לכם את גיליון הניוזלטר ובו כל הפרויקטים המתוכננים שלנו וכמובן גם דיווח במלל ותיעוד תמונות מקורותינו בחודש האחרון. 

אנו משתדלים להגיש בפניכם  את כל האינפורמציה הנדרשת לקראת האירועים המרגשים שעומדים לקרות כבר בשבועות הקרובים, תוך התאמה גם לצרכי החניכים וחברינו המוסיקאים. 

את השנה התחלנו בשיתוף פעולה פורה עם המחלקה לאומנויות באוניברסיטת חיפה. התזמורת הערבית יהודית בשיתוף עם מרכזי המוסיקה והתרבות בחיפה ובסביבותיה החלו לעבוד עם המון מוטיבציה כאשר ברקע מציאות מורכבת, קשה. פעילותנו חוצה תרבויות ומגזרים באמצעות מוסיקה ייחודית לצד סובלנות ורצון לעבוד יחד בכל מצב. יישר כח והרבה הנאה לכל שותפינו. 

ברצוני לציין כי השנה, פרויקט יש מ.צ.ב יתקיים גם בחגים במסגרת מחנוני הנוער המוסיקלי. בחג החנוכה נקיים מפגש בן יומיים ובפסח שלושה ימים בתשלום סמלי. אנא מכם הקדימו להירשם. מספר המקומות מוגבל עקב אילוצים טכניים במקומות האירוח. תלמידי בתי הספר לאומנויות מכל הארץ מתבקשים לציין מראש באם השתתפותם במסגרת פרויקט מחויבות אישית מטעם משרד החינוך. 

לנוחיותכם, פתחנו גם ערוץ חדש ב-youtube.  מטרתו של הערוץ היא לספק מידע נוסף ומשם כל משתתפי התוכניות שלנו וקוראינו יוכלו להתרשם, להעיר ולהאיר.

בברכת המשך חודש שקט ובטוח לכולנו,


שלכם תמיד,

אביטל רפופורט מנכ"לית נוער מוסיקלי בישראל

תודההתזמורת הערבית יהודיתבשעה טובה התזמורת החלה את עונת החזרות (ביום רביעי 21.10). במשכננו החדש בבניין האמנויות אוניברסיטת חיפה מתחילים לעבוד לקראת קונצרטים רבים הצפויים לנו השנה בישובי הדרום, בתי ספר תיכוניים ובמסגרת פסטיבלים.

אתם עדיין יכולים לשריין תאריך החל מחודש פברואר 2016 בשעות אחר הצהריים בלבד.

כמיטב המסורת, אנו יוצרים הרכבים מתוך התזמורת אותם ניתן להזמין בתשלום סימלי והם מתאימים לקהל מאזינים צעיר.

בהזדמנות זו אנו מבקשים להודות לאוניברסיטת חיפה, בית הגפן והתיכונים בחיפה וסביבתה, על שיתוף הפעולה ופרסום התזמורת, התוצאות ניכרות בשטח.

להזמנות: 03-5622701 או במייל aviyouth@gmail.comהתחרות ע"ש פאול בן-חיים

התחרות השנה פונה גם למתחרים זרים שיבצעו יצירות ישראליות בלבד, בהתאם לתקנון ופרס מיוחד יוענק להם במעמד תחרות הגמר. התעניינות מהפרסום התקבלה מקפריסין, צ'כיה, גרמניה, איטליה, סלובניה, רוסיה ועוד. אנו מזמינים אתכם לעיין בתקנון ואל תהססו לפנות אלינו בכל שאלה.


תכנית יש מ.צ.ב


השנה נקיים שני פרויקטים מיוחדים של יש מ.צ.ב:

הפרויקט הראשון יתקיים בחופשת חנוכה. מכיוון שיוקצו רק 10 מקומות, יהיה עליכם להרשם מראש, על בסיס כל הקודם זוכה. פרטים נוספים בקרוב.

הפרויקט השני יתקיים במסגרת מחנון (מחנה קטן) שימשך 3 ימים בתשלום סימלי ב13-15 באפריל, חופשת פסח, בעפולה.

פרטים נוספים יתפרסמו בקרוב - עקבו אחרינו בפייסבוק ובאתר העמותה

מחלקת מופעים


הקטלוג החדש שלנו נשלח בדואר רגיל לכל הרכזים, העיריות והמועצות. אם לא קיבלתם אנא צרו קשר ונשלח לכם.היומן כבר מתמלא ומופעים שלנו מגיעים לכל רחבי הארץ ולתוך הגנים ובתי הספר.טרם הזמנתם? זה הזמן ליצור איתנו קשר:03-5622701aviyouth@gmail.comקול קורא למופעי ילדיםמחלקת תכניות תרבות קוראת להרכבים קטנים (1-2 נגנים/שחקנים) המעוניינים להגיש מועמדות לרפרטואר הנוער המוסיקלי. אנו מחפשים מופעים בתחום המוסיקה, תאטרון ומחול להופעות בגנים, בתי ספר ומרכזי תרבות ברחבי הארץ.יש לשלוח פרטים אודות המופע, סרטונים (אם יש) וקורות חיים של משתתפי המופע לאימייל: noar.music.israel@gmail.com אנו ניצור קשר עם מופעים מתאימים לקביעת אודיציהשתערך בימים א', ד' או ה' בשעות הבוקר באזור המרכז.האודיציה תתקיים מול קהל היעד. לפרטים נוספים ניתן להתקשר אלינו ל 03-5622701

4 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

Comments


bottom of page