top of page
  • תמונת הסופר/תאביטל רפופורט

המגזין החודשי - דצמבר 2015

עודכן: 7 ביולי 2018


חברינו היקרים,  לאחר ימים ארוכים של גשמי ברכה - צמיחה והתחדשות באוויר, החורף כבר כאן (21.12) וברוח זו אנו מתחדשים, ומגישים לכם את הפרויקטים שלנו בלבוש חגיגי, מתובל בהרבה שינויים והרחבות לאחר שיישמנו את המשובים שקיבלנו מכם - הקוראים והמעורבים הפעילים בתכניות שלנו. נשמח להמשיך ולקבל מכם רשמים ורעיונות על סמך ניסיונכם וחשיבתכם היצירתית, שלכם תמיד, אביטל רפופורט מנכ"לית נוער מוסיקלי בישראלתודה
התזמורת הערבית יהודית


מידי יום רביעי, החל משעות אחר הצהריים מתכנסים 25 נגנינו וזמרינו המקסימים, לעבודה משותפת עם המנצח של התזמורת ומנהלה המוסיקלי - פרופ' תייסיר אליאס. השנה, ולאור דרישות הולכות וגוברות לצוות לתזמורת גם קבוצה ווקאלית-איכותית, אנו מצרפים לשורותינו את גב' מריה ג'ובראן, ילידת נצרת, אשר תעבוד עם המקהלה במקביל לחזרות נגני התזמורת.

החל מחודש ינואר עם צאת התזמורת לקונצרט חגיגי ב 20.01, נופיע לראשונה בהרכב מלא - האינסטרומנטלית והווקאלית, כמקשה אחת.  ניתן להזמין קונצרטים בפורמט חגיגי ויפיפה זה החל מחודש פברואר. לפרטים במשרדינו.

להזמנות: 03-5622701 או במייל aviyouth@gmail.com


התחרות ע"ש פאול בן-חיים


שלב א' ייערך ב 15-17 במרץ. שלב ב' ייערך 20 במרץ. קונצרט הסיום וחלוקת הפרסים יתקיים ב 21 במרץ.

נמשכת ההרשמה לתחרות ע"ש פאול בן-חיים. אנו ממליצים לכל הנרשמים להעביר אלינו בהקדם את התכנית על מנת לקבל אישור.

אנחנו מזמינים את הקוראים שלנו להמשיך ולהפיץ לכל עבר (בארץ ובעולם כולו) את דבר התחרות. השנה נייעד פרס מיוחד בתחרות למוסיקאי זר (אינו תושב ישראל) שיבצע יצירות אמנותיות- ישראליות.


תכנית יש מ.צ.ב


השנה, אנו נקיים מספר תוכניות של שילוב נערים ונערות מנגנים ושרים בתוך אוכלוסיות בסיכון, לפני כל תוכנית כזו אנו קוראים לילדים השותפים לישיבת סיעור מוחין והכנה לקראת מפגש.  ב- 1-2.01 ישולבו 9 בנות יחד עם שני מורים שלנו בפנימייה לנערות בסיכון. אנו עובדים במשותף עם הצוות המסור על תוכניות חברתיות וכמובן מוסיקליות ושיא התוכנית נחתם בקונצרט חגיגי במיוחד מול ההורים, הנערות בפנימייה והצוות המלווה.

התוכנית הבאה שלנו תתקיים בעוד חודש וחצי (תאריך מדויק יימסר לכם בקרוב) ולאחר מכן במהלך חופשת פסח אנו נערוך מחנון תוכנית יש מ.צ.ב בעפולה למשך שלושה ימים. גם אז מספר המקומות יוגבל ועל כן יש להירשם מראש. 


משלחת למדריד


ביולי 2016 תצא משלחת נגנים ייצוגית לספרד ותופיע בשני קונצרטים חגיגיים במיוחד, המשלחת גובשה כמעט במלואה, אנו עדיין מחפשים שני/שתי כנרים/ות בגילאי 17 עד 25, לרפרטואר בסגנון המשלב מזרח-מערב. החזרות יתקיימו החל מחודש מאי, בימי רביעי בין השעות 16:00-19:00באוניברסיטת חיפה עם המנצח פרופ' תייסיר אליאס. הסעות מאורגנות לנגנים מאזור תל אביב, בהתאם לצורך.  האודיציות למועמדים ייעשו בתיאום מראש, בחיפה. 


מחלקת מופעיםאנחנו עדיין מחפשים הרכבים קטנים, איכותיים וחינוכיים מאוד בתחום המוסיקה, המחול והתאטרון להופעות בבתי הספר וגני הילדים.שלחו לנו פרטים על התוכנית שהייתם רוצים להציע ותאריך לאודישן מול קהל היעד בימים א-ה בשעות הבוקר בלבד באיזור המרכז.

03-5622701 או במייל aviyouth@gmail.com

6 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

Bình luận


bottom of page