top of page
  • תמונת הסופר/תאביטל רפופורט

המגזין החודשי - דצמבר 2014

עודכן: 7 ביולי 2018


בבוא השנה (האזרחית) החדשה, אנו שמחים להציג גיליון אלקטרוני זה.

פעילות העמותה בשנה האחרונה התמקדה בשלושה מרכיבים עיקריים - 

הראשון, גיבוש עקרונות עבודה והנחת התשתית להפעלת התוכנית והכלים הנדרשים להעלאת מודעות ציבורית רב גילאית לחשיבות המוסיקה האומנותית על סגנונותיה. 

שנית, מיפוי הקהלים לפי אוכלוסיות יעד והתאמת תכניות מוסיקליות בהתאם לצורכיהם (פרויקט יש מ.צ.ב, מחנות, קונצרטים מונחים במערכות החינוך והתרבות וכדומה). 

שלישית, זיהוי וניתוח צרכי המוסיקה בכללותה (עם דגש על מוסיקה ישראלית) מחוץ לגבולות ישראל (קול קורא להתמודדות מכל העולם לתחרות ע"ש פאול בן חיים שנערכת בישראל, משלחות הנוער המוסיקלי, שת"פ עם תזמורות מחו"ל ומחנה קיץ מוסיקלי בינלאומי). 

לבסוף - אבקש לנצל מעמד חגיגי זה ולהודות לכל חברי ההנהלה , המועצה וידידנו הנאמנים אשר מלווים אותנו לכל אורך הדרך לקידום מטרותינו. 

בברכת שנה אזרחית בריאה, שקטה ובטוחה לכולנו,


שלכם,

אביטל רפופורט

מנכ"לית נוער מוסיקלי בישראל

GIVING TUESDAY - יום התרומות הגדולביום שלישי ה 02.12 וה- 30.12 התקיימו ימי תרומות עולמיים GivingTuesday

תודה לכל חברינו שהתגייסו, הצטלמו, תרמו והשתתפו יחד איתנו בקמפיין על מנת שנוכל להמשיך לקיים את פעילויות העמותה.
התזמורת הערבית יהודיתבחודש דצמבר קיימנו 3 קונצרטים מוצלחים במיוחד. הראשון היה קונצרט משותף עם אנסמבל Musici Gaudetes שהגיע אלינו כל הדרך מפראג, צ'כיה. היה מרגש! לאחר מכן השתתפנו ב"חג של החגים" והופענו בחיפה ולסיום הופענו בפסטיבל "צלילים במדבר" שהתקיים בשדה בוקר.

אחרי כל הקונצרטים האלו מגיעה לנו קצת מנוחה, אבל אנחנו ממשיכים לעבוד במרץ על יצירות חדשות לקראת קונצרטים עתידיים.

בנוסף אנחנו מחפשים נגנים חדשים לתזמורת. פנו אלינו בטלפון 03-5622701מחלקת מופעיםמחלקת מופעים עובדת במרץ ומתחילת השנה כבר נערכו מופעים בכל רחבי הארץ!

המופע של תמר גלעדי, כלתה של נעמי שמר, עבר סל תרבות וניתן להזמינו דרכינו.

מבצע! כל המזמין מופע זה עד סוף חודש ינואר יקבל 5% הנחה.

מי שעוד לא הזמין מופע יכול להכנס לאתר, להתרשם מהמופעים ולהזמין דרך מילוי טופס קל וידידותי.

משלחות לחו"לצר לנו לבשר כי המשלחת שלנו לאיטליה התבטלה עקב מכשולים פוליטים ובטחוניים. כאן המקום להדגיש כי עמותת  נוער מוסיקלי הינה גוף העוסק בתרבות ומוסיקה ובשום אופן לא בפוליטיקה. הרצון שלנו הוא להגיע לכל אדם באמצעות המוסיקה ואין אנו עושים הבדל בין דת, גזע ומין. החניכים וההורים יודעו בכל הפרטים, קיבלנו את תמיכתם המלאה ואנחנו מודים להם מאוד על התמיכה לאורך כל הדרך.

בימים אלו אנו שוקדים ועובדים קשה על מנת להוציא לפועל משלחת וכבר נוצרו קשרים חדשים עם המדינות גרמניה, צ'כיה והולנד ואנו מקווים לבשר לכם בקרוב בשורות טובות על משלחת לאחת מהמדינות האלו.

המשלחת שלנו נוצרה על מנת להביא את המוסיקה הישראלית ולהוציאה מגבולות ישראל, להכיר ולהתערבב עם תרבויות אחרות וחדשות ולהכיר להם את שלנו.

אנחנו שמחים לבשר על משלחת של סטודנטים מצטיינים לקומפוזיציה שתצא מטעמינו למשלחת בגרמניה בסוף שנת 2015. המשלחת מיועדת לגילאי 21 ומעלה, סטודנטים מצטיינים עם המלצות ממוסדות אקדמאים. המשלחת תערך שבועיים והינה בחינם! אפשר כבר עכשיו למלא טופס מועמדות ולשלוח אלינו.דרושים מתנדבים# דרוש/ה דובר/ת ערבית ברמת כתיבה גבוהה לתרגום של האתר שלנו. עבודה מהבית או מהמשרד - לבחירתכם.


# עוזרי הוראה לפרויקט יש מ.צ.ב - מוסיקאים צעירים בקהילה. עדיפות לסטודנטים - שעות ההתנדבות מוכרות במוסדות הלימוד. 


# פנסיונר/ית לעזרה בניהול חשבונות - עדיף עם ניסיון - פעם או פעמים בשבוע.

4 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

コメント


bottom of page