top of page
  • תמונת הסופר/תאביטל רפופורט

המגזין החודשי - ינואר 2016

עודכן: 7 ביולי 2018


חברים יקרים,

תכניות עמותת נוער מוסיקלי בישראל מתחדשות כל העת, הפרויקטים הקיימים הורחבו בכדי להתאים עד כמה שניתן לצורכי הנגנים. משובים שלכם ושל השותפים בפרויקטים שלנו, הושמו ואותם ניתן כבר לראות בתכני המחנות של הנוער המוסיקלי ותכניות מוסיקאים צעירים בקהילה.

ברצוני לברך את יו"ר העמותה פרופ' צבי אבני על קריאת ה"לובי" שליד אולם הקונצרטים בביה"ס למוסיקה בעיר הולדתו סאררבריקן (בגרמניה) על שמו.

ראוי במיוחד לציין, את התזמורת הערבית יהודית  בניצוחו של פרופ' תייסיר אליאס אשר עובדת ללא לאות בכדי לענות על הציפיות הגבוהות של מזמיני הקונצרטים לאורך כל השנה.

צוות התחרות ע"ש פאול בן חיים, ערוכים לקבל את טפסי ההרשמה של המועמדים.

מחכה לראותכם בפעילותינו המחודשות! שלכם, אביטל


התחרות ע"ש פאול בן-חיים 2016

מועמדים יקרים שלנו שימו לב - טפסי ההרשמה יש לשלוח אלינו למשרדי העמותה ברחוב יהודה המכבי 79 תל אביב מיקוד - 6230031.

את התשלום יש לבצע בצ'ק או העברה בנקאית (מומלץ!) פרטי חשבון הבנק: בנק לאומי, סניף 804 (גורדון) חשבון 23061295 ע"ש נוער מוסיקלי בישראל בעת ביצוע ההעברה נא לציין את השם המלא של המוטב (לתחרות יש לציין את שם הנרשם) ברגע ששלחתם הטפסים חשוב לוודא שהגיעו אלינו באמצעות המייל ל- noar.music.israel.org.il

אנו מציעים לכם - לא לחכות לרגע האחרון וכבר להתחיל לשלוח את החומרים כדי להימנע מעיכובים מיותרים. מועד אחרון לקבל הטפסים הוא ה- 20 לפברואר

להלן שוב הפרטים החשובים:  שלב א' ייערך ב 15-17 במרץ. שלב ב' ייערך 20 במרץ. קונצרט הסיום וחלוקת הפרסים יתקיים ב 21 במרץ. להרשמה ולכל הפרטים לחצו כאןתוכנית יש מ.צ.ב - מוסיקאים צעירים בקהילה!

ב- 1-2 לינואר קיימנו את התוכנית בפנימייה לנערות במצבי סיכון בקיבוץ כרמיה שבדרום. תשע בנות ושני מדריכים עבדו יחד עם החניכות מהפנימייה ומנוער מוסיקלי על תוכנית מגוונת אשר כללה שירים ישראלים ויצירות קלאסיות. התוכנית, כיאה לפרויקט זה, נבנתה בשיתוף עם החניכות המנגנות ובכדי להתאים לאופי המקום והעדפתם לסגנונות מוסיקליים.  אנחנו מבקשים להודות לבית ספר רימון ומכללת לוינסקי לחינוך על שיתוף הפעולה המוצלח.

התוכנית שלנו מתרחבת! אנו קוראים לעיריות ולמועצות לשתף איתנו פעולה לשם מינוף התוכנית הקיימת ליצירת קשרים בין קונסרבטוריונים ותלמידי מגמות מוסיקה. פרטים באתר העמותה.
התזמורת הערבית יהודית


ב- 20 לינואר התקיים קונצרט חגיגי באוניברסיטת חיפה. נגני התזמורת עם לבושם החדש (ראו בתמונות) ניגנו יצירות ייחודיות בעיבודים של פרופ' תייסיר אליאס, יחד עם המקהלה אשר השתלבה נהדר והאירוע ריגש את המבצעים וניכר שגם את קהלנו עד מאוד. 

בקרוב נספר לכם על סמינר החזרות המתוכנן באחד הקיבוצים בארץ. וכנהוג בעבר נגננו יעברו חזרות אינטנסיביות לצד פעילויות חברתיות וסדנאות העשרה. 

להזמנות: 03-5622701 או במייל aviyouth@gmail.comתוכניות תרבותלאור קול הקורא שהוצאנו בחודשים האחרונים צפינו בכ- 10 תכניות יפות, כולם מקוריות, מתוכם,  התקבלו שתי תכניות חדשות לגני ילדים - מפצח האגוזים ו- הפרעת קצב וריקוד. הגשת בקשות לצפייה הסתיימה. עקבו אחר הפרסומים שלנו לקראת הגשה מחודשת.

 אנו מציעים לכם, עד סוף שנת הלימודים (יוני 2016), את התוכניות החדשות במחירי הכרות. ועדת הרפרטואר של עמותת "נוער מוסיקלי בישראל", ממליצה לכם בחום להזמין ולשתף. כל הקודם זוכה. 

4 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

Comments


bottom of page