top of page
  • תמונת הסופר/תאביטל רפופורט

המגזין החודשי - יוני 2015

עודכן: 7 ביולי 2018


קוראים יקרים,

חופשת הקיץ לתלמידים ולסטודנטים החלה, אנו עובדים "סביב השעון" בכדי להוציא אל הפועל את הפעילויות המגוונות, החדשניות והאיכותיות ביותר להנאת המשתתפים והשותפים שלנו בפרויקטים אלו-

מחנה "הנוער המוסיקלי", בניהולו של פרופ' מיכאל וולפה, בימים אלו סוגר הרשמה. אנו מקיימים כעת ישיבות צוות לדון בחניכים המשתתפים, התוכניות המתאימות להן, בניית הסדנאות המפתיעות שנקיים במחנה ויישום רעיונות חדשניים שמעולם לא מומשו במחנות מוסיקלים בארץ.

גם גיבוש ההחלטות לקראת תחרות ע"ש פאול בן חיים, שתתקיים בחודש מרץ 2016, לקראת שלבי סיום ועוד מעט נדאג לעדכנכם באתר העמותה ובפרסומים שלנו, אודות התקנון החדש להגשת מועמדות. אני ממליצה ומזמינה את כל המעוניינים להתחיל כבר בימים אלו לפנות לספריות התווים המוצעות לכם ולהתחיל לנבור ביצירות שאותן הייתם רוצים לבצע. את חופשת הקיץ כדאי לנצל לחיפוש ולהתחלת עבודה לביצוע היצירות. אנחנו כאן על כל שאלה ותהייה. תמיד לשירותכם.   

לבסוף - אני מבקשת לאחל לנגני התזמורת הערבית-יהודית, לפרופ' תייסיר אליאס ולמנהלת המופלאה שלנו הגב' הדס קפלן חופשה נעימה, בטוחה ורגועה לצד אינסוף תודות על העבודה המצוינת של כולכם שאת תוצאותיה שמענו היטיב בקונצרטים היפים בשנה החולפת. 

חופשה נעימה לכל קוראינו ולשותפינו,


שלכם,

אביטל רפופורט

מנכ"לית נוער מוסיקלי בישראל

מחנה קיץ נוער מוסיקלי 26-31 ביולי 2015
נותרו מקומות אחרונים למחנה הקיץ. ילדים מכל רחבי הארץ נרשמו וזהו הרגע האחרון ממש למי שעוד פספס ורוצה להצטרף.

לחצו כאן להורדת טופס ההרשמה - יש למלא ולשלוח אלינו במייל על מנת להבטיח את מקומכם (מספר המקומות מוגבל!)

אנחנו עדיין מחפשים סטודנטים לחינוך מוסיקלי הרוצים להיות עוזרי הוראה במחנה, בהתנדבות, מוכר כשעות התנדבות באוניברסיטאות השונות.


מחלקת מופעים - יום חשיפה 06.07 - מחכים לכם!


יום החשיפה להצגות ומופעים בתחום המוסיקה והמחול יתקיים ביום שני 06.07 בשעות הבוקר.

הארוע יתקיים בבית היוצר, נמל תל אביב. לחצו כאן לצפייה בתוכניה.

שימו לב - המקום יכול להכיל כמות קטנה של קהל ולכן מספר המקומות מוגבל, הכניסה חופשית בהרשמה מראש באימייל או בטלפון 03-5622701


התזמורת הערבית יהודיתהחודש היתה לנו הזכות לנגן קונצרט בשיתוף עם פסטיבל ישראל בירושלים. היתה חוויה מרגשת ותגובות הקהל היו מדהימות. זוהי הזדמנות להודות לכל מי שארח אותנו השנה, לנגנים היקרים שמתמידים, משתפים, מתמודדים עם יצירות לא קלות ומנגנים בהרבה אהבה. לפרופ' תייסיר אליאס על הניצוח ולהדס על ניהול התזמורת. מאחלים לכל הנגנים הסטודנטים המון בהצלחה בבחינות וחופשת קיץ נפלאה. לחצו כאן לצפייה במכתב תודה שקיבלנו ממארגנת הארוע


התחרות ע"ש פאול בן-חיים 2016


התחרות ע"ש פאול בן-חיים, צעירים מבצעים יצירות ישראליות, תתקיים בשנת 2016 בחודש מרץ. התחרות מיועדת לצעירים בגילאי 13-24 המנגנים בכל כלי הנגינה, הזמרה והרכבים קאמריים.  תקנון התחרות יתפרסם בקרוב באתר שלנו ובנתיים אנו ממליצים להתחיל לבחור יצירות, אפשר להעזר במכון למוסיקה ישראלית ובאתר איגוד הקומפוזיטורים - חפשו לפי מלחינים, כלים ספציפים, קטגוריות (שימו לב שיש גם קטגוריה שנקראת for the young - מומלץ להסתכל שם!).


דרושים מתנדביםדרושים עוזרי ועוזרות הוראה למחנה הנוער המוסיקלי - ניסיון עם ילדים ורקע מקצועי חובה.

5 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

Comments


bottom of page