top of page
  • תמונת הסופר/תאביטל רפופורט

המגזין החודשי - ספטמבר 2015

עודכן: 7 ביולי 2018


קוראים יקרים,

ראשית - מבקשת לשלוח לכל אחת ואחד מכם ברכת חג שמח ושנה טובה, שנה של יצירה, הגשמה, נחת ובריאות. מברכת גם את הסטודנטים שביניכם הצלחה רבה בלימודים עם פרוס השנה האקדמית החדשה ולתלמידי בית הספר והגנים חזרה ל"שגרת אחרי החגים" קלה ומהירה. 

הפרויקטים שלנו יוצאים לדרך, לאחר שיפוץ, שדרוג וחשיבה עד הפרטים הקטנים אנו שמחים לפרוס אותם כאן לכבוד החג ולאפשר לכולם, מכל הגילאים, לקחת חלק באחד או יותר מהפרויקטים. 

בברכת שנה מופלאה

אביטל רפופורט

מנכ"לית נוער מוסיקלי בישראל


התזמורת הערבית יהודיתהתזמורת שלנו תחל את החזרות על הרפרטואר החדש ביום רביעי 21.10 בשעה 16:30 במשכנה החדש באוניברסיטת חיפה. השנה, יצטרפו אלינו נגנים מהעדה הדרוזית לצד גרעין ותיק של התזמורת ושיתופי פעולה עם אנסמבלים מקומיים. בהזדמנות זו מבקשים לברך ולהודות למחלקת התרבות ולהנהלת מרכז התרבות במועצת דאלית אל כרמל, אשר מפיצים לנגניהם מאפשרים לנו לקיים אודיציות אצליהם במרכז.

אנו מזמינים ישובים וכפרים נוספים, סובב חיפה, להצטרף לפרויקט המיוחד והמקסים הזה וליהנות יחד איתנו מהעבודה המשותפת והתוצרים יוצאי הדופן. בקרוב נפרסם לוח קונצרטים לשנת 2016. עקבו אחר הפרסומים שלנו ברשתות החברתיות ובאתר העמותה.

עד תחילת החזרות עדיין נשמח לצרף נגנים חדשים - אודיציות יתקיימו בדאלית אל כרמל ובחיפה.  אנא צרו קשר לתאום והנחיות 03-5622701 או במייל aviyouth@gmail.comהתחרות ע"ש פאול בן-חיים

אנו בעיצומן של ההכנות לקראת התחרות. כעת, עם סיום החגים באופק אנו ממליצים לכל המעוניינים להתחיל, כבר בזמן הקרוב, לעבוד במרץ ולהכין את הרפרטואר. הזמן קרב והמלאכה מרובה. קראו בעיון התקנון ואל תהססו לפנות אלינו על כל שאלה ולו הקטנה ביותר.

שימו לב! למשלוח טופס הרשמה ודמי ההרשמה לדואר העמותה: נוער מוסיקלי בישראל - רח' יהודה המכבי 79, ת"א 6230031.


תכנית יש מ.צ.ב


בשנת הלימודים הנוכחית יתקיימו שני פרויקטים של יש מ.צ.ב - מוסיקאים צעירים בקהילה, במתכונת שונה במקצת. תכנים עשירים לצד רפרטואר ייחודי ופעילויות חברתיות יוצעו למשתתפים בפרויקט.

לבקשת ההורים והחניכים, כבר עכשיו אנו מודיעים כי הפרויקט הראשון שלנו יתקיים בחופשת חנוכה ובו יוקצו 10 מקומות בלבד, על בסיס כל הקודם זוכה. בחופשת פסח יתקיים מחנון במשך שלושה ימים בתשלום סמלי.

פרטים נוספים יתפרסמו בקרוב - עקבו אחרינו בפייסבוק ובאתר העמותה
מחלקת מופעים


בימים הקרובים יגיעו לכל הרכזים, העיריות והמועצות באמצעות דואר רגיל, קטלוגים עם רפרטואר התוכניות שלנו. כאמור, רובם מאושרים בסל תרבות ארצי ותרבות לישראל .במידה וקוראינו מעוניינים בקטלוג גם כן, ניתן לפנות אלינו באמצעות המייל ולהשאיר הפרטים הבאים - שם מלא, כתובת מדויקת ומספר טלפון.המייל לפניות - noar.music.israel@gmail.comלבקשת המזמינים, בדף הבית של אתר העמותה אנו נדאג לעדכן מידי פעם ימי צפייה בתכניות סל התרבות שלנו. להזכירכם - ניתן לשלוח בקשה לשריון תאריכים גם דרך האתר. אנא דאגו למלא את כל הפרטים המתבקשים.  


3 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

Comments


bottom of page